Co umíme

Zastoupení autorů, zajištění autorských práv, adaptace zahraničních hitů, hudební produkce, notová vydání.

Zastoupení autorů

Zastoupení autorů Jste hudební skladatel či textař? Potřebujete někoho, kdo bude účinně hájit Vaše zájmy a nechcete se zatěžovat právními ani ekonomickými otázkami? Chcete, aby se Vaše díla dostala k co nejširšímu okruhu posluchačů? Vyřídíme za Vás veškerou administrativu, komunikaci s ochrannými organizacemi a korektní výběr tantiém. Nabídneme Vaše dílo svým klientům z řad produkčních a reklamních agentur či hudebním producentům a nahrávacím studiím, ale také našim početným nakladatelským partnerům ve všech zemích světa s vyspělým hudebním průmyslem.

Zajištění autorských práv

Potřebujete dodat ty správné emoce svému marketingovému projektu? Sháníte hudbu do televize, filmu, rádia nebo na web? Pomůžeme Vám správně si vybrat a podpořit hudbou vaše reklamní sdělení nebo umělecký záměr. Nabídneme Vám ty pravé hity nebo vhodnou filmovou hudbu z našeho katalogu a zajistíme licenci na užití podle Vašeho přání.

Raiffeisenbank – „Hard Day’s Night“

Albert - "What A Wonderful World"

T-Mobile – „Mandy (Jsou svátky)“

Pilsner Urquell – „Stay With Me“

Coop Jednota – „Pink Panther Theme“

T-Mobile - „Don’t Stop Me Now“

Billa – “Alright”

ČSOB – “I Want It All”

Brit – “Happy Together”

Coop Jednota – “Passenger”

Adaptace zahraničních hitů

Adaptace zahraničních hitů Rádi byste znovu nahráli zahraniční singl s novým českým textem a vydali ho na svém albu? Chcete nechat své marketinogvé sdělení nazpívat na známou melodii a vzniklou píseň použít v reklamním spotu? Doporučíme Vám vhodného textaře, zajistíme autorizaci nového textu a jeho registraci na OSA.

Hudební produkce

Hudební produkce Chtěli byste využít služeb hudebníků na klasické hudební nástroje nebo celých orchestrů při nahrávání klasické hudby, filmové hudby nebo hudby pro reklamu? Máte vlastní partituru a nevíte, jak ji nechat rozeznít? Zajistíme produkci Vaší nahrávky a zprostředkujeme nahrávání předními českými orchestrálními hráči či sólisty v renomovaných studiích.

Notová vydání

Notová vydání Zájemcům o notová vydání (hudebníkům, dirigentům, studentům atd.) nabízíme prodej nebo pronájem notových záznamů děl námi zastoupených autorů. K dispozici máme partitury a hlasy ke skladbám vážné hudby i dechové hudby pro koncertní provedení a další živá vystoupení.